1

Téma: Imunita

Ahoj RNG, poradil by si mi prosím nejaké dobre betaglukany z Iherb, príp. aj niečo iné na posilnenie imunity? Vitaminy beriem C,D3,Selén, E, B 50, A, minerály Zn, Mg, sem tam Ca. 1x za týždeň 15 kv lugolovho roztoku na kožu.

2

Re: Imunita

na udrzbu pozri na
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-1-3 … s/406?at=0
Na seriozne  branie(rakoviny, tazke choroby) odporucam 3x500 mg tj pozri
http://www.iherb.com/Life-Source-Basics … 11128?at=0

3

Fero

porad mi prosim kde si kupil ten lugolov roztok?

4

Yannie napísal(a):

Fero

Pytas sa sice Fera ale ak mas problem so zhananim Lugolu alebo ochotou lekarnikov pri jeho vyrobe, mozem Ti Lugol alebo tinkturu urobit a poslat.

5

OK

6

RNG a čo by si este odporúčal brať pri rakovine ?

7

Yannie napísal(a):

Fero

Mne ho zarobili v lekární smile

8

Igor napísal(a):
Yannie napísal(a):

Fero

Pytas sa sice Fera ale ak mas problem so zhananim Lugolu alebo ochotou lekarnikov pri jeho vyrobe, mozem Ti Lugol alebo tinkturu urobit a poslat.

Super! Este zhanam, ked dnes nenajdem poprosim ta, potrebujem hlavne tinkturu! Ty si lekarnik?

9

Yannie > Ahoj. Nie som lekarnik. Nejake tie Lugoly som vsak uz namiesal. Tiez som mal kedysi problemy so zhananim Lugolu aj ked nakoniec som nasiel ochotnu lekaren, ale zaobstaral som si vsetko potrebne na to a miesam si to sam.

10

Igor ahoj!

Udajne mi namiesaju v lekarni po Velkej noci jodovu tinkturu, musi zistit ako sa to presne robi :-) Keby bol problem ozvem sa. Dakujem ti za ponuku smile

11

Z temy Rakovina z www.rng.nazory.eu sem uvediem najma doplnkove metody
Doplnky na rakovinu:
Su doplnky ktore priamo napadaju alebo nedovolia rozmnozovat sa rakovinnym bunkam, tj cytotoxicke:
Velke davky vitaminu C, B-17(amygdalin),  graviola, lapacho, paw-paw,Samento/vilcacora, artemisinin, lactoferrin, elagitanin ,citral, monolaurin a ine.
Su latky ktore podporuju obranu tela proti vzniku rakovinnych buniek a posilnuju telo v bojo proti nim ako:
Betaglukany, riasy a vytazky z nich(chlorella, spirulina dunaliena, fucoidan, Seanol) I3C, DIM, crinum, calcium glucarate, vitamin D , selen, rybacie oleje, lanovy a kokosovy panensky a samozrejme vsetky antioxidanty, vcitane bioflavonidov, resveratrolu alfa lipoickej kyseline a CoQ10.
A je osobitne cistenie tela od toxinov a zamorenia, co prispieva k zvysenej obrane tela a menej tvorenia roznych poskodenych utvarov a rakovinnych buniek, ako:
Enzymi(bromelain, papain,. pancreatine, fungalne enzymi, serrapeptaza...),
absorbenty(vlakniny,drevenne uhlie, bentonity, zeolity, najme vsade prenikajuci tekuty zeolit),
chelacne agenty(ovocne a zeleninove kyseliny, EDTA, DMSA,cilantro a ine zelene vrsky zelenin)

Viac na kompletne lekarske protokoly najdes na   www.cancertutor.org

12

A este by som sa chcel spýtať či je dávka 15 kvapiek lugolovho roztoku na kožu 1x za týždeň dostačujúca pri hmotnosti 95kg.

13

Nuz jem to ovela viac, nez dostavas zo vsetkych potravin dokopy. Prepocitane je to od 2 do 4 mg na den, avsak cast z toho sa na kozi odpari, najmenej pod pazuchou.
Aj ja tolko beriem, niekedy aj viac, ked nezabudnem. Samozrejme je to daleko od japonskeho priemeru, ktori dostavaju v rastlinach z mora v ich strave priemerne az 13.6 mg na dospeleho(priemer uvadzany bol donedavna 12.5 mg denne, vcitane deti.)

14

ten lugol je v bratislave v lekarni vitamin na zahradnickej.a ked byvate inde treba sa pytat v lekarniach ktore sa nachadzaju v nemocniciach a zdravotnych strediskach tam to budu skoro namiesavat ako v" normalnych"

15

Vdaka

16

Ja som do tek lekarne pisal aj volal na tej Zahradnickej ul. v BA no mgr. ma odbila tym, ze Lugol maju len na lekarsky predpis...

17

milan zajdi si tam osobne a vypytaj si ju mozno ti ju daju.ked som tam bol tam jedna mladsia ta ze sa musi spytat ci to je na predpis a ta starsia povedala ze neni a dali mi to samozrejme pred robenu 6percentnu ,nemohol som si povedat kolko chcem-odchyt si tu starsiu. je to cele trapne normalne lieky na predpis im nikdo nekotroluje a mozu davat komu chcu len tak a robia to-znamim,teda okrem antidepresiv. no a aj aspirinov predava kopec lekarni vyrobcom pervitinu 10 000kusov za mesiac a nikdo ich nekontroluje .ale kvoli jednemu jodu robia cirkus aby im na to nikdo neprisiel to je smiesne

18

Cely boj proti jody je systematicky a prevadzany uz  od 40tych rokov, postupne pritahuju viac a viac pod roznymi zamienkami.

19

jeden z dovodov, preco nechcu namiesat nieco , co ma byt len na predpis hocikomu je strach, ze sa vecer uvidia v bulvarnych tv novinach joj a markizy...ze predaju hocico a stratialicenciu.takze aj toto je dovod tzv.neochoty

20

Nuz je ale absurdne, ked daju nieco, co je uplne neskodne na zakazanu listinu, a pritom predavaju volne skodlive chemikalie, ako napr aspirin, ktory len v USA rozne zabije vyse 17 000 ludi(krvacanie do zaludka a criev)

21

RNG mozes poradit vhodny vyber doplnkov pre deti na zvysenie imunity od IHERB, kedze su opakovane 5-6 krat do roka chore, bolesti hrdla, nadchy, kasel atd..
Vopred dakujem..

22

http://www.iherb.com/NutriBiotic-The-Or … 18-ml/4215
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … ftgels/731
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … caps/35770

23

Ahojky, prosim Ta, ako davkovat tento betaglukan mne a ako 11 rocnej dcere prosim?

http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-1-3 … s/406?at=0

Dakujem, Petra

Naposledy upravil: Petka777 (2012-07-19 11:41:49)

24

Rozdiel   je pouzivanie betaglukanu len tak na zvysenie imunity, kde staci 2 x 200 mg, a intenzivne liecenie, kde napr pri rakovine odporucam 3 x 500 mg podla lekarov, ked chcem dosiahnut maximalne zvysenie aktivity(az 8 krat za 3 tyzdne) NK bielych krviniek a strojnasobnenie ich poctu. To su samozrejme vzdy davky na dospelu osobu tj asi 70 kg. Na one vahy to treba v pomere vah prepocitat.

25

Jasne, dakujem!

26

OK

27

chcem sa opýtať. Ak mi pre myastheniu gravis odstranili Tymus, ktory "vychovava" biele krvinky k tomu, aby vedeli ako chranit telo, tak co to znamena ak ho nemam? je potrebne nahradzať nejakymi doplnkami ten tymus? ak sa to vobec da, alebo si telo poradi a bude fungovat ako ma?

28

Nuz my nie sme jasterice nam chybajuce organy nedorastu. Na stastie v dospelosti ma tymus dost malu funkciu, takze sa clovek bez neho pomerne dost dobre zaobide. Ale rozhodne nie tak dobre, ako to tvrdia chirurgovia, zialbohu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Thymectomy
Casto sa po tom uzivaju protizapalove a ine drogy, potlacajuce imunitu.

Nuz protizapalovych je v prirode plno a na imunitu ma asi najvacsi vplyv nasa probioticka mikroflora, takze tu si treba udrzovat extra dobe, tiez cistit telo enzymami pomaha.
A potlacanie imunity nijak neschvalujem, lebo tym sa otvoria dvere pre rozne nakazy.

29

dakujem pekne :-)

30

OK